kadim bilgeliğin yolculuğu devam ediyor...
Yeni Yüzyılın Kitabı - Elektronik Kitap
Güncel

Yeni Yüzyılın Kitabı - Elektronik Kitap

Işık ÖNDER"E-Kitap sektörünü yeni bir iş alanı olarak düşünmeliyiz ve gerekli yatırımları yapmalıyız. E-Kitap Klasik yayıncılığın bonusu değildir. E-Kitap yayımcılığına yatırım yapan yayıncılar ileride kazanacaklardır." diye avazımızın çıktığı kadar her platformda dile getiriyoruz. Aynı duyguları mesleğimize ayna tutan bu eserde bulmak mutluluk verici... Işık Önder'i kutluyorum...
Münir Üstün Basın Yayın Birliği Başkanı

"Bilgi ve iletişim teknolojilerinin gelişimine paralel olarak elektronik kitaplar da bilgi merkezlerinin temel bilgi kaynakları arasına girmiştir. Zaman ve mekan sınırı olmadan bilgiye erişim aracı olan elektronik kaynaklardan yararlanabilmek içinde teknolojik araçlara gereksinim duyulmaktadır. Elinizdeki kitap elektronik kitap ve bunlardan yararlanmanın aracı olan teknolojilerin tarihsel gelişimi ve ülkemizdeki durumunu ortaya koyması açısından önemli bir çalışmadır."
Prof. Dr. Doğan ATILGAN Ankara Üniversitesi Bilgi Hizmetleri ve Yayınevi Koordinatörü

"Türkiye'de e-kitap ve dijital yayıncılığın henüz ilk adımlarını attığı bir aşamada, Işık Önder'in bu öncü çalışması sadece e-kitap meraklıları için değil, yazar, çevirmen, yayıncı, editör ve diğer tüm yayıncılık meslek alanları için de rehber niteliğinde olmuş."
Mehmet İnhan
(idefix.com-prefix.com.tr-sabitfikir.com)

Temin Edebilirliği: Tükendi Yayın Tarihi: 2013/01/01
ISBN: 9756124307 Baskı Sayısı: 1. Baskı
Sayfa Sayısı: 224 Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Boyut: 14x21 cm
Kategori: Edebiyat , Kişisel Gelişim

En Çok Satanlar

Sosyoloji

Uluslararası İlişkiler