kadim bilgeliğin yolculuğu devam ediyor...
Tıp-Sağlık

Haşimato ile Kolay Yaşam

Fevzi BalkanHaşimato ile yaşamak, kendi içinde bir mücadeledir; sisli bir FEVZİ BALKAN sabahın içinde, görünmez bir düşmanla savaşmak gibi. Bu yüzden kaleme aldığım “Haşimato ile Kolay Yaşam”, sizlere bu sis perdesini aralamak ve Haşimato’nun karmaşık dünyasında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini göstermek için bir rehber niteliğinde. Kitabımda, hastalığın belirtilerini ve semptomlarını hafifletmek için uygulanan hem klasik hem de bütüncül tedavilere, vitaminlere, özel diyetlere ve günlük uygulamalara dair bilgileri samimi bir dille anlatıyorum. Amacım, sizlere Haşimato ile mücadelede güçlü ve kontrol sahibi olmanız için gerekli araçları sunmak.
Deneyimlerim ve bilimsel araştırmalar ışığında, her bir bölümde sizi daha sağlıklı ve dengeli bir yaşama nasıl adım atabileceğinizi paylaşıyorum. Bu kitap, Haşimato ile yaşayan siz değerli okuyucularımın yanı sıra, bu konuda daha fazla bilgi edinmek isteyen sağlık profesyonelleri ve sevdikleriniz için de bir başucu kitabı olmayı hedefliyor.
“Haşimato ile Kolay Yaşam”, hastalığın gölgesinden çıkıp, sağlığınıza kavuşmanız için ihtiyacınız olan bilgi ve ilhamı bir araya getiriyor. Eğer Haşimato yolculuğunuzda güvenilir bir dost ve rehber arıyorsanız, işte bu kitap tam size göre.

Yayın Tarihi: 2024 Sayfa Sayısı: 225
Baskı Sayısı: 1 Cilt Türü: Amerikan Cilt
Kağıt Türü: 65 g Holmen Genel Yayın Yönetmeni: Meltem BARUT
Genel Koordinatör: Üzeyir Tekin İç ve Kapak Tasarım: Yeşim POLAT
ISBN: 978-625-6598-50-8

En Çok Satanlar

Sosyoloji

Uluslararası İlişkiler